Meie kontakt ja aadress Eestis:

e-pood ja kontor:

KOPAJUPID OÜ
Roheline 74
80010 Pärnu

Telefon: +37255941849 – KEERULINE MEID TELEFONIS TABADA!
Tööpäeviti 9.00 – 18.00
info@kopajupid.ee SEE TÖÖTAB!

(KKK) Korduma Kippuvad Küsimused:

K: MIKS TE TELEFONI EI VÕTA VASTU:

V: Vabandame – meil ei ole telefonis lobisemiseks aega. KÕIK küsimused saab saata e-posti teel. Lihtsalt, meie odavamad varuosad tulevad ka millegi arvelt – ja see on vähe inimesi ja piiratud kliendi suhtluse aeg telefonis. Teeme 90% tööd arvuti taga – ja kõige efektiivsem suhtlus on E-POST! 

E-poe kasutajatingimused, millega nõustumine on tellijale tellimise esitamise aluseks:

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna pood.kopajupid.ee (edaspidi Kaubamaja) omaniku KOPAJUPID OÜ (edaspidi Kaupmees) vahel e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Tooted

2.1. Toodete hinnad on eurodes (€) ja poes kuvatavad hinnad ei sisalda käibemaksu 20%.
Käibemaksuga summa kuvatakse ostu sooritamise protsessis vahetult enne tellimuse kinnitamist ja on kuvatud ka tellimuse sooritamisel väljastataval tellimusel ning arvel.

2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

2.3. E-poes olevad toodete pildid on pigem illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest.

2.4. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada vigu.

3. Toodete eest tasumine

3.1. Tellimuse kinnitus saadetakse kliendile elektronpostiga. Klient on kohustatud enne ettemaksu tasumist kontrollima, et tema enda ja kauba tellimuse sisu kirjelduse andmed tellimuse kinnitusel vastavad tellimusele. Maksetähtajaks on sama päev, millal tellimus vormistati. Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui kogu tellimuse kinnitusel näidatud summa  on laekunud Kaupmehe arvelduskontole. Kui raha ei laeku maksetähtajaja jooksul, siis tellimus tühistatakse. Tellimuse tegemine ei taga toote saadavust tasumise hetkel. Kaup on piiratud – ja võimalik on müük teistele Klientidele samaaegselt.

4. Toodete tarnimine

4.1. Tellimusele on võimalik kokkuleppel tulla järgi KOPAJUPID OÜ lattu (transporditasu ei lisandu), muude tarneviisidega kaasneb transporditasu vastavalt valitud tarneviisile.  Soovi tulla ise järele kaubale, saab määrata tellimuse vormistamisel transpordi viiside valikust.

4.2. Toote tarnimiseks kasutab Kaupmees vastavalt tellimusele (tarnijale) võimalusi: fikseeritud saatekulu kaubale kaaluga 1-10 kg Eesti Vabariigi piires. Aluse transport, postipakk, pakiautomaat vm.

4.3. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Samuti ei vastuta Kaupmees riigipühade, ja teistest mitte tööpäevade poolt tarneajale lisanduva viivituse põhjustamise eest. Kuna kaupa tarnitakse Eestisse üle kogu maailma – on võimalik, et toodete lõplikku tarneaega mõjutavad mittetööpäevad, riigipühad, panga pühad ka väljaspool Eestit.

5. Tagastamisõigus 14 päeva

5.1.  Kliendil on e-poest ostetud kaubale alates kauba kättesaamisest 14 päevane lepingust taganemise õigus (edaspidi 14 päevane tagastusõigus) vastavalt allpool toodud lepingutingimustele. Klient on füüsiline isik, kes on ostnud e-poest kaupa või teenust eesmärgil, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega. Juriidiliste isikute tellimuste ja kauba ostu-müügi aluseks on 2 ettevõtte vaheline arveldamine, kus arve, ettemaksu arve või muud kauba eest tasumist nõudev Kaupmehe väljastatav dokument on käsitletav kinnitava ostu tellimusena ja ostu/müügi lepinguna.

5.2. Tagastamisõigust võib Klient kasutada – aga vaja on edastada Kaupmehele ka tagastamise põhjus. Kaupmees jätab endale õiguse kontrollida peale tagastamise soovi toote sobivust Kliendi masinale või seadmele. Selleks tuleb Kliendil tagastamise soovi korral edastada Kaupmehele ka tõesed masina, mootori jm tehnilised andmed ja seerianumbrid

5.3. Ostes e-poest nõustub Klient tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

5.3.1. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis (Klient peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata, määrimata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav kaup olema originaalpakendis).

5.3.2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab Klient esitama taganemisavalduse e-posti aadressil info@kopajupid.ee 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

5.3.3. Nõustuma kandma tagastamiskulusid kuni 10-100€ ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv ese ei vasta tellimusele.

5.3.4. Lepingust taganemisel tuleb ostetud ese viivitamatult (kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul) tagastada. Kauba tagastamise aadress on: KOPAJUPID OÜ, Roheline 74, 80010 Pärnu, Estonia. Kaupmees kohustub viivitamatult (kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul) taganemisteate saamisest tagastama Kliendi poolt tasutud summa kas täies mahus, või vastavalt kauba tagastamisega Eestist väljapoole – kokkulepitud kulude maha arvamisega. Raha tagastamine krediitkaardi makse korral teostatakse Tehingumärke tühistamise või muutmise teel. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu.

5.3.5. 14 päevane tagastusõigus ei kehti toidukaupadele vedelikele ja määrdeainetele, juhul kui Klient on pakendi avanud.

5.4 Eritellimusel, tehasetellimutena, lao-täiendustellimustena ja kliendi enda antud valede varuosakoodide alusel tellitud ja kliendile tarnitud tooted ei kuulu automaatsele tagastusele eelpoolkirjeldatud korras.

5.5. Kliendi tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole käesoleva e-poe eritingimus.

6. Garantii

6.1. Kaupmehe garantiitingimused leiate meie kodulehelt või väljastatakse koos kaubaga ja saatelehega.

7. Vastutus ja vääramata jõud

7.1. Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.2. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

8. Muud tingimused

8.1. Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele. Kaupmees võib kasutada Kliendi esitatud andmeid turunduse ja kampaaniainfo edastamiseks.

8.2. Kliendi ja Kaupmehe vahel seoses e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Pärnu Maakohtusse.

KUI EI USALDA e-POODI:

Kui Te mingil põhjusel ei usalda internetist tellimist ja ei soovi sooritada ettemaksu, kuid soovite siiski tooteid meilt tellida, siis palun võtke kontakti telefonil  55941849, või jätke teade meie e-posti aadressile: info@kopajupid.ee – leiame mõne sobivama lahenduse.

Main Menu